Дефіле нестандартних виховних заходів в ПТНЗ

24 1Останнім часом  виховній роботі  у професійно-технічному навчальному закладі приділяється  особлива увага. У процесі  виховання  молодого покоління перед вихователем постає  чимало складних  і важливих завдань надзвичайної ваги: домогтися того, щоб молодь зростала  не лише здоровими  і освіченими людьми, але  й  свідомими, творчими особистостями  і патріотами України.

 

Ключ  до вирішення  цих проблем – проведення сучасних виховних заходів  з учнями. Розуміючи це, навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області провів черговий семінар для класних керівників та вихователів гуртожитків, на якому розглянув проблему «Дефіле нестандартних виховних заходів». Семінар відбувся 23 лютого 2017 року на базі  ДНЗ «Кіровоградське вище професійне училище № 4».

24 2У ході семінару учасники ознайомилися з невикористаними резервами виховання та застосуванням їх на практиці. А саме: здійснили заочну подорож рідним містом, познайомилися з дослідницькими технологіями у вихованні, стали активними учасниками stem-гри «У звичаях, традиціях народу ти душу України пізнавай!» та відвідали літературно-фольклорну композицію «Мелодії весни».

Досвідом роботи з вищезазначеного напрямку поділилась заступник директора з виховної роботи  ДНЗ «Кіровоградське вище професійне училище № 4» Яценко О. Є. та класний керівник ПТУ № 38 м. Голованівськ Мельник О. В.

24 3Підводячи підсумки, учасники семінару зробили висновок, щонестандартні форми виховної роботи є актуальними, оскільки в підлітковому віці спостерігається потреба у створенні власного світогляду, прагнення до дорослості, бурхливий розвиток фантазії та уяви, спрямованість на самовираження в суспільстві.