Школа педагогічної майстерності

311 червня 2021 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області спільно з ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» було проведено он-лайн засідання школи передового педагогічного досвіду викладача історії означеного закладу Свінченко Ірини Андріївни з проблеми  «Мультимедійне забезпечення викладання предмета «Історія».

На початку заходу заступник директора з навчальної роботи ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» Олізько Олена Вікторівна презентувала учасникам школи творчий портрет Свінченко Ірини Андріївни, зробивши акцент на здобутках і перемогах викладача.

У ході подальшої роботи Ірина Андріївна ознайомила присутніх з лабораторією свого досвіду: окреслила основні напрямки використання мультимедійних засобів при викладанні історії, а також детально проілюструвала  он-лайн ресурси та їх можливості для забезпечення якісного та ефективного викладання предмета.

У підсумку було зазначено, що саме всебічне використання сучасних мультимедіа на уроках історії дозволяє реалізувати компетентнісний підхід при викладанні предмета, особливо в умовах дистанційного навчання.

3

4

18