Обмінюємося досвідом роботи на Всеукраїнському рівні

1Потреба в нових підходах до навчання в умовах змішаного та дистанційного навчання змусила змінити підходи до організації освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Така вимога спонукала педагогічних працівників будівельного профілю закладів професійної (професійно-технічної) освіти області до використання в роботі різноманітних сервісів, платформ та онлайн-інструментів.

Розкриття означених підходів було головної темою Всеукраїнського вебінару з проблеми «Досвід використання онлайн-інструментів при підготовці кваліфікованих робітників будівельного профілю», який був проведений 2 червня 2021 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградський області.

Під час заходу викладачі професійно-теоретичної підготовки Кіровоградської області Буша С.В., Дацюк О.В., Сіренко В.Л., Витоптова Л.А., Бичковська О.М. та майстер виробничого навчання Вятлєва В.В. презентували досвід роботи щодо використання програми Planner 5D та Pinnacle, електронного освітнього ресурсу PADLET, платформи Classroоm.

Окрім того, у заході взяли участь представники закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської, Полтавської, Рівненської, Херсонської областей та навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області (м. Кривий Ріг).

У ході вебінару викладачі інших областей розкрили окремі аспекти впровадження онлайн-ресурсів у своїй роботі: платформи Canva, програми «FreeCam 8», технології віртуальної та доповненої реальності, інтерактивних інструментів для формувального оцінювання навчальних досягнень учнів.

Учасники вебінару ознайомились з досвідом колег та збагатились цікавими ідеями для своєї подальшої роботи.

2

3

4

5

6

7

8

9