Навчаємось у школі передового педагогічного досвіду

1

З метою пропагування досвіду роботи щодо забезпечення якісної підготовки учнів на уроках з предмета «Технологія кам’яних робіт» за допомогою сучасних онлайн-інструментів 5 травня 2021 року в онлайн-режимі проведено засідання школи передового педагогічного досвіду Бичковської О.М., викладача професійно-теоретичної підготовки ПТУ № 30 с. Торговиця.

На початку школи методист закладу  Поліщук С.В. представила головні підходи у роботі, здобутки та перемоги Ольги Миколаївни, розкрила її професійні і особисті якості.

Під час презентації досвіду роботи Бичковська О.М. ознайомила учасників школи з дидактичним комплексом, який вона створила на основі інтерактивної дошки Padlet для вивчення предмета «Технологія кам’яних робіт». Акцентувала увагу на алгоритмі наповнення її контентом: презентаціями, опорними конспектами, фотографіями, графічними зображеннями, мультимедійними файлами, відео, кросвордами, інтерактивними іграми, посиланнями на Інтернет-сайти; розкрила основні можливості використання онлайн-інструменту Padlet на різних етапах уроку.

Засідання авторської школи передового педагогічного досвіду викладача Бичковської О.М. дало можливість слухачам усвідомити, що використання віртуальної дошки Padlet на різних етапах уроку сприяє формуванню в учнів стійкої мотивації пізнання, стимулюванню їх подальшої навчально-пізнавальної активності на занятті, розвиває світогляд учнів, допомагає їм у цікавій формі перевірити та закріпити свої знання з теми, сприяє розвитку зацікавленості предметом та прагненню оволодіння професією в цілому. 

1

2

3

4