Виховна система ЗП(ПТ)О як оптимальний простір життя та творчості особистості

1

Життя висунуло суспільний запит на виховання творчої особистості, здатної, на відміну від людини-виконавця, самостійно мислити, генерувати оригінальні ідеї, приймати сміливі, нестандартні рішення. Такий стан справ потребує якісно нового підходу підготовки молоді до життя.

«Орієнтиром змісту освіти в ЗП(ПТ)О є робота на особистість» – під таким гаслом пройшов організований 28 квітня 2021 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області на платформі GoogleMeet Всеукраїнській вебінар «Виховна система ЗП(ПТ)О як оптимальний простір життя та творчості особистості».

Досвідом роботи щодо означеної теми ділилася не лише професійно-технічна освіта Кіровоградщини, а й Вінниччини, Донеччини, Дніпропетровщини, Закарпаття, Луганщини, Херсонщини.

На заході було висвітлено широке коло питань, а саме: впровадження навичок Softskills, розвитку учнівського самоврядування, ролі класного керівника в ЗП(ПТ)О, використання сучасних ІКТ у виховній роботі, національно-патріотичного виховання сучасної молоді, розвитку творчих здібностей учнів та діяльності сучасної бібліотеки закладу профтехосвіти.

Підсумком вебінару стали слова Василя Сухомлинського- «Немає абстрактного учня. Мистецтво й майстерність навчання і виховання полягає в тому, щоб розкривати сили й можливості кожної дитини, дати їй радість успіху …».

1

2

3

4

5

6

8

9