Семінар-практикум педагогічних працівників електрорадіотехнічного та машинобудівного профілів у Кіровоградській області

1

2 грудня НМК ПТО у Кіровоградській області спільно з ЦВПУ ім. М. Федоровського проведено онлайн-засідання секції педагогічних працівників електрорадіотехнічного та машинобудівного профілів в рамках педагогічного діалогу «Особливості професійного навчання на модульно-компетентнісній основі при підготовці фахівців машинобудівного, електрорадіотехнічного профілів та зв’язку».

На заході обговорено актуальні питання щодо особливостей організації освітнього процесу на модульно-компетентнісній основі та сучасні підходи до проведення уроків в умовах дистанційного навчання.

Своїм досвідом з означених питань поділилися педагогічні працівники ЦВПУ ім. М. Федоровського (методист Суріна Т. В., викладач Угрюмова О. Ю., майстри виробничого навчання Куцак Е. В. та Потерайко О. О.), які показали систему роботи по удосконаленню змісту стандартів професійної (професійно-технічної) освіти, враховуючи співпрацю з роботодавцями, основними замовниками кадрів, та розкрили свій досвід використання Інтернет-сервісів при організації дистанційного навчання.

Дякуємо всім учасникам за плідну роботу! Не зупиняємось на досягнутому!

 

1

2