Пропагуємо виробничі інновації

1

На онлайн-заході «Калейдоскоп виробничих інновацій. Виробничі інновації в галузі ресторанного господарства», який відбувся 17  листопада 2020 року, педагогічні працівники професій громадського харчування розкривали виробничі технології, притаманні сучасним закладам ресторанного господарства, доводили можливість їх впровадження  в навчальний процес підготовки кваліфікованих робітників та демонстрували власні напрацювання із означеної проблеми.

У ході заходу викладачі ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» (Черновол Н.М.), ДНЗ «Професійно-технічне училище № 40 м. Новоукраїнка»  (Голуб Т.М.), Піщанобрідського професійного аграрного ліцею (Доброва О.М.) ознайомили присутніх із різновидами та технологією приготування французьких відкритих пирогів «Кіш», особливостями приготування їстівної тканини для декорування кондитерських виробів,  властивостями порошкоподібної сировини «Кероб» та асортиментом кондитерських виробів, які готуються з її додаванням.

Майстри виробничого навчання ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» (Климочко І.М., Пшенична Н.С.), ПТУ № 32 м. Бобринець (Тунік Т.І.) демонстрували приклади приготування низькокалорійних страв для закладів ресторанного господарства – типу  «Фітнес-кафе»; презентували майстер-клас по приготуванню тіста «Філо» та виробів з нього; розкривали технологію приготування льодяних тарілок для подачі холодного супу, льоду для коктейлів та різних напоїв.

Даний захід засвідчив творчість педагогічних працівників та їх готовність до впровадження виробничих інновацій в навчально-виробничий процес.

1

 2

3

4

5

6

7

8