Якість освіти під час дистанційного навчання

1

Для підвищення якості освітнього процесу в закладах П(ПТ)О та розвитку творчого потенціалу педагогів 13 травня 2021 року НМК ПТО у Кіровоградській області було проведено обласний вебінар викладачів математики на тему «Забезпечення якості освіти під час дистанційного навчання.

Метою заходу було розглянути проблеми та переваги навчання учнів під час дистанційної освіти та ефективне використання дієвих освітніх інструментів, які є продуктивними у підготовці сучасного учня в ЗП(ПТ)О.

У ході роботи викладачі математикимали змогу поглибити теоретичні аспекти забезпечення якості освіти під час дистанційного навчання.

Заступник директора з навчальної роботи Бадрак І.М. зацікавила присутніх інтерактивністю авторських сайтів викладачів предметів загальної середньої освіти Піщанобрідського професійного аграрного ліцею та презентувала досвід забезпечення якості освіти призастосуванні технології дистанційного навчання.

Разом з цим, Соловей Г.М. розкрила роль голови методичної комісії  природничо-математичної підготовки під час організації дистанційного навчання у ППАЛ тапродемонструвала майстер-клас «Робота методичної комісії вGooglemeet».

Цікавим і пізнавальним був досвід викладача математики ППАЛ Кащеєвої Н.В. щодо ефективного застосування дієвих інструментів на різних етапах дистанційного уроку математики. Під час майстер-класу викладача учасники опрацювали можливостіbandicam, mozaweb, kahoot, padlet,miro, jamboard, mentimeter тощо.

Також присутні мали змогу почути думку учениці ППАЛ Микитиної Олександри щодо дистанційного навчання очима сучасних здобувачів освіти та переконалися, що  сучасний педагог - це професіонал, який знаходиться у постійному творчому пошуку.

1

2

3

4

5