Сучасні підходи до організації освітнього процесу при підготовці кваліфікованих робітників для сфери послуг

1

24 березня 2021 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області проведено семінар для педагогічних працівників професій сфери послуг з проблеми «Професійна компетентність педагогів у контексті сучасних підходів до організації освітнього процесу як запорука якісної підготовки компетентнісного кваліфікованого робітника».

Захід відбувся в режимі онлайн на платформі Pruffme.

На заході висвітлювались питання щодо основних тенденцій у освітній галузі, вимог професійно-технічної освіти до сучасного педагогічного працівника та шляхів удосконалення професійної підготовки через призму компетентнісного підходу.

Вдалим практичним доповненням до розкриття проблеми стали виступи викладачів та майстрів виробничого навчання  ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі», які презентували методику проведення інтегрованого уроку з предмета «Спеціальне малювання» та виробничого навчання з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із застосуванням технології змішаного навчання (Блідар І.М., Дорофеєва Л.В.), розкривали практичний досвід упровадження виробничих інновацій у навчально-виробничий процес підготовки кваліфікованих робітників із професій «Перукар (перукар-модельєр)», «Манікюрник», «Візажист» (Руковишникова В.С. – «Техніка «Fede» в чоловічих класичних стрижках»; Змієнко Л.В. – «Обробка рук та манікюрного інструменту сучасними засобами для дезінфекції»; .Музика Т.В. – «Корекція брів»).

Окрім основної проблеми, яка розкривалась на заході, увазі присутніх були презентовані авторські напрацювання викладача-методиста ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» Данеко В.В.

 

1

2

3

4

5

6